Zaloguj się

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

BEZPIECZEŃSTWO

Sklep Mininiebo gwarantuje bezpieczne zakupy w sklepie internetowym dzięki współpracy z systemami: PayU oraz PayPal.

Użycie tych technologii gwarantuje że:

1. Pracownicy obsługujący transakcje w sklepie Mininiebo nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych klientów. Znane są one tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

2. Dane dotyczące kart płatniczych nie są przechowywane w bazach Sklepu ani na żadnych serwerach internetowych.

3. Formularze zawierające dane osobowe, wypełniane przez użytkownika Sklepu realizowane są za pomocą bezpiecznych protokołów SSL (Security Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego podpisanego przez Webtrust, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.

                     

Zabezpieczenie to polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki użytkownika i rozkodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer Sklepu. W momencie nawiązania połączenia ze stosującą protokół SSL stroną WWW następuje ustalenie kluczy szyfrujących. Zarówno uzgadnianie kluczy, jak i sama transmisja jest bardzo trudna do złamania. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany w następujący sposób:

• Internet Explorer

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL


• Mozilla Firefox

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

• Opera

zamknięta kłódka sygnalizująca bezpiecznie połączenie SSL

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.