Zaloguj się

WYPOŻYCZALNIA

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów umożliwiamy wypożyczenie naszych ubranek do chrztu i komunii znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Jeżeli sukienka lub garniturek po jednorazowym użyciu nie stanowią dla Państwa pamiątki możecie Państwo skorzystać z opcji wypożyczalni. Istnieje również możliwość wypożyczenia bolerka lub dodatków do ubioru.

Ile to kosztuje?

Stosujemy prostą kalkulację! Wypożyczenie ubranek to koszt 50% nowych produktów. Po upływie najdalej 3 tygodni oczekujemy na zwrot produktów, bez trwałych zniszczeń i poplamień. Prosimy nie prać wypożyczonych ubranek! W ramach kaucji gwarancji zwrotu pobieramy kaucję w wysokości 100 zł. Kaucję zwracamy po terminowym oddaniu ubranek i sprawdzeniu stanu ewentualnych uszkodzeń.

Regulamin wypożyczenia

Koszt wypożyczenia ubranek Mininiebo, znajdujących się w bieżącej ofercie (prosimy o każdorazowe potwierdzenie możliwości wypożyczenia produktów) wynosi 50% ich wartości. Może się zdarzyć, iż asortyment w danej chwili jest ograniczony. W tym przypadku liczy się pierwszeństwo w zamówieniu przez osobę wypożyczającą. Czas wypożyczenia wynosi 3 tygodnie. Produkty powinny być zwrócone na koszt wypożyczającego w ciągu 3 tygodni od dnia wysłania produktu z magazynu Mininiebo.

O terminie zwrotu wypożyczanego asortymentu klient jest informowany w dniu wysyłki zarezerwowanego dla niego towaru. W dniu wypożyczenia, wypożyczający wpłaca kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana otrzymaniu zwrotu produktów i stwierdzeniu braku uszkodzeń. Kaucja nie jest zwracana w momencie przekroczenia ustalonego terminu. Jeśli w wypożyczonych ubrankach lub dodatkach nastąpią uszkodzenia określamy ich wielkość i pobieramy z kaucji kwotę przeznaczoną do ich naprawy. W przypadku zaistnienia trwałych uszkodzeń, które całkowicie wykluczają ponowne wypożyczenie ubranek, kaucja nie zostaje zwrócona osobie wypożyczającej a ubranka uważa się za sprzedane osobie wypożyczającej. W tych sytuacjach zostanie wystawione rozliczenie transakcji z wypożyczającym.

Każdy dzień zwłoki zwrotu wypożyczonych ubranek to 5% wartości wypożyczanego towaru za każdy następny dzień po wyznaczonym terminie ich zwrotu.

Zwrot ubranek


Wypożyczone ubranka należy wysłać najpóźniej 2 dni przed upływem daty zwrotu. Ubranka wysyłacie Państwo na własny koszt na adres

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265 
08-110 Siedlce,

z dopiskiem zwrot wypożyczenia MININIEBO. Przy odbiorze ubranka zostaną uważnie sprawdzone czy nie posiada rozdarć, zniszczeń lub ponadnormatywnych zabrudzeń niemożliwych do usunięcia. Ubranka należy zwrócić NIEPRANE, proszę nie dokonywać samodzielnego ich czyszczenia. Jeżeli nie będą posiadały zniszczeń zostanie zwrócona pełna kaucja. 

Zapraszamy

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.