Zaloguj się

O MININIEBO

podstrony 1
podstrony 2
podstrony 3
Kolekcje Mininiebo Mininiebo to sklep internetowy oraz pracownia projektujące odzież dla dzieci i niemowląt. Działamy na rynku europejskim od 20 lat, zdobywając doświadczenie i zwiększając grono zadowolnych klientów we wszystkich krajach Europy.

Naszymi stałymi kolekcjami są:
ekskluzywne ubranka dla dzieci, komplety i ubranka do chrztu, ubranka do chrztu dla niemowląt », wyjściowe sukienki dla dziewczynek i druhenek », sukienki okolicznościowe », sukienki komunijne »

Są to kolekcje ubranek dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat.

Wykonujemy też eleganckie dodatki: kapelusiki, czapeczki », kaszkiety », bolerka », muszki »... .Nasze bieżące kolekcje eksponujemy w naszym sklepie internetowym pod adresem www.mininiebo.pl. Pod tym adresem znajdziecie Państwo pełny wybór naszych kreacji, ale również produkty innych polskich projektantów.

Kolekcje MininieboRozumiemy ewentualne problemy z dokonaniem trafnego wyboru ubranek na podstawie opisów i zdjęć w intrenecie. Dlatego oferujemy możliwość wysłania szczegółowych wymiarów dziecka. Nasze ubranka w większości szyjemy na konkretne zlecenie i na miarę naszych małych klientów. Tradycjonalistów zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego w Siedlcach.

Mininiebo powstało przy współpracy polskich i francuskich projektantów mody dziecięcej, we współpracy z autorską paryską pracownią 'Le Ciel', 6, Sq Leon Guilot, Paris.
Projektując ubranka kierowaliśmy się przede wszystkim: wygodą dzieci oraz spełnieniem ich najskrytszych marzeń, tych o księżniczkach i o bajkowych stworkach. Modele wykonane są z najlepszej jakości tkanin pochodzących z Francji oraz Włoch. Ich wyjątkowy charakter podkreślają ręczne zdobienia, hafty, motywy szydełkowe wykonane przez polskie artystki ludowe, a całość kolekcji charakteryzuje precyzja wykonania i dbałość o szczegóły. Do każdego ubranka projektujemy liczne dodatki.

Nasze kolekcje nie są masowe, każde ubranko wykonujemy w najwyżej kilkuset egzemplarzach, dzięki temu dzieci naszych klientów mogą czuć się w nich wyjątkowo. Nie prowadzimy sprzedaży gotowych produktów, stąd też okres oczekiwania na zamówienie jest u nas dłuższy niż w innych sklepach.


Zapraszamy!
Sukienki komunijne
Oferta do chrztu
olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.