Zaloguj się

KOSZTY DOSTAWY

Bezpłatna dostawa dotyczy zamówień o wartościach podanych poniżej w TABELI OPŁAT. Oznacza to, że dostawa przesyłki odbywa się na koszt operatora Sklepu bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski. W pozostałych przypadkach, łączna należność za przesyłkę zostanie powiększona o koszt przesyłki zgodny kwotami podanymi w TABELI OPŁAT.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską DPD.

Zamówienia będą realizowane w terminie maks. do 10 dni roboczych. O zrealizowaniu zamówienia i przekazaniu paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
 

 

TABELA OPŁAT (na terenie Polski)

rodzaj płatności kwota  
Przelew 13 PLN gratis powyżej 250 PLN
Płatność PayU 23 PLN gratis powyżej 300 PLN
Płatność PayPal* 33 PLN gratis powyżej 300 PLN

 

TABELA OPŁAT (inne kraje Europy)

rodzaj płatności kwota
Przelew 140 PLN
Płatność PayU 140 PLN
Płatność PayPal* 140 PLN

* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 2% wartości transakcji.
 
Dane do płatności przelewem:

nr konta: 53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
MOUTON interactive, Krzysztof Baran
ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce

Płatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonuje system realizacji transakcji płatniczych online PayU. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku lub PayU.
Zwroty ewentualnych przedpłat wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych.

 

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.