Zaloguj się

Hamak dla niemowlaka Yayita, YABN-1

symbol: YABN-1

Hamak Yayita - hamak dla malutkich dzieci do 15 miesiąca. Dzieci lepiej odpoczywają, kiedy leżą w hamaku, a zwłaszcza w hamaku Yayita La Siesta. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej kołyski. Kształt tego niewielkiego hamaczka pozwala przyjąć dziecku najmilszą dla niego i zarazem najzdrowsza pozycję, dzięki której czuje się bezpiecznie. Dodatkową przyjemnością jest bujane w powietrzu, co przypomina maluszkowi przebywanie w brzuchu matki.

Hamak Yayita wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

Dwie pozycje hamaku Yayita - które mogą być łatwo dostosowane - odpowiadają różnorakim wymogom dzieci.

Pozycja zamknięta: Skręcone i niespokojne dzieci, lub te, które dużo płaczą, czują sie wygodniej w zamkniętym hamaku Yayita. W tym hamaku dzieci będą czuć się bezpiecznie, tak jak przed swoimi narodzinami, w łonie matki i staną się spokojne w naturalny sposób. Efekt ten może być wzmocniony poprzez lekkie kołysanie.

Pozycja otwarta: Ta pozycja jest dostosowana dla spokojniejszych lub też starszych dzieci. Daje ona dzieciom więcej przestrzeni niezbędnej dla ruchu i zachęca dzieci do poznawania co jest wokół nich.

Dla całkowitego bezpieczeństwa dziecka w hamaku zamocowane są szelki, a dla łatwego utrzymania czystości 'mini materacyk', który bezproblemowo wyjmiesz i ponownie zamontujesz.

Wypełnienie wnętrza: wełna.

wymiary materiału [cm] 60 x 105
długość prętów [cm] 78
dopuszczalna waga [kg] 20

 

Kolor:       wybrano:
ecru
Rozmiar:
-
Czas dostawy:
CENA:
* cena dotyczy wybranego rozmiaru.
- +
Opinie o produkcie
Brak opinii o produkcie
Dodaj opinię
ocena:
olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.