Zaloguj się

Stojak pod hamak niemowlęcy Yayita, YAS02

symbol: YAS02

Stojak hamakowy do hamaka dla niemowląt Yayita dzięki niemu możesz zmienić miejsce wypoczynku swojego dziecka by mieć go zawsze pod opieką.

Stojak do hamaka Yayita jest wspaniałym dopełnieniem dla samego hamaczka. Dzięki niemu łatwo zmienisz miejsce, w którym wypoczywa Twoje dziecko.

Stojak został skonstruowany z myślą o dwóch ustawieniach pozycji leżących: zamkniętej i otwartej. W pierwszej pozycji dziecko jest otulone materiałem hamaka, dzięki czemu czuje się bezpiecznie i spokojnie zasypia. Natomiast w pozycji otwartej wewnątrz hamaczka jest więcej przestrzeni, dzięki której maluch może swobodnie się bawić.

Stojak do hamaka dla dzieci Yayita przekonuje swoją wytrzymałością i certyfikowanym przez FSC® drewnem bambusowym pochodzącym z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

Specyfikacja techniczna

długość całkowita [cm]: 65x65
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/: 110
szerokość [cm]: 65
dopuszczalne obciążenie [kg]: 20
waga [kg]: 6
materiały: Bambus
symbole: Drewno Akacja pochodzące z Indii, Opatentowana regulacja pozycji leżącej
wymagana powierzchnia [cm]: 65x65

 

Kolor:       wybrano:
drewniany
Rozmiar:
-
Czas dostawy:
CENA:
* cena dotyczy wybranego rozmiaru.
- +
Opinie o produkcie
Brak opinii o produkcie
Dodaj opinię
ocena:
olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.