potrzebujesz pomocy ?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Jakość naszych ubranek

Bajkowe wzornictwo, ekologia, radość dzieci noszących nasze ubranka, to podstawowe przesłanki dla naszej pracy.


Elegancja form i jakość materiałów, z których wykonujemy ubranka są najważniejszą cechą modeli Mininiebo. Nasze konstrukcje są unikatowe, tworzone przez artystów, doświadczonych konstruktorów mody dziecięcej. Bliżej nam do design niż do masowej produkcji ubrań dla dzieci. Nasze projekt powstają w Europie, a wszystkie produkty są wykonywane w Polsce i Hiszpanii, z zachowaniem pełnej kontroli jakości.  


Ulubione wzornictwo dzieci.


Projektowanie dla dzieci jest filozofią naszych działań i największym wyzwaniem.
To dzieci krytycznie odnoszą się do naszych wzorów. Schlebia nam jeśli spośród licznych wzorów w swoich małych garderobach, dzieciaki potrafią wybrać ubranka Mininiebo. Szczerość w wyborach dzieci jest najwyższym recenzentem naszych projektów. To my staramy się być kreatywni, mamy wykazać dobry smak i wyobraźnię pracując w naszej wzorcowni. Przez tworzenie ubranek dziecięcych chcemy kreować wrażliwość na piękno i detale otaczającego nas świata. Chcemy uczyć dzieci dobrego smaku i dbania o niebanalną estetykę ich świątecznych ubiorów.


Design, wykończenia, detale.


Nasze produkty mogą śmiało uchodzić za tradycyjne. Wykonujemy tylko serie limitowane, cechujące się ręcznymi zdobieniami. Ubranka wykujemy z najlepszej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Hiszpanii, Litwy, Francji. Pielęgnujemy tradycję rękodzieła, zwracając szczególną uwagę na najmniejsze detale, dodatki, guziki, aplikacje. Nasze kolekcje do chrztu i komunii często stanowią uzupełniające się zestawy. Dodatki dla dziewczynki to m.in. bolerko, rękawiczki, torebeczka, chusteczka komunijna, okapnik na świeczkę, torebka, bielizna tj. koszulka i rajstopy, pelerynka bądź sweterek. Dodatki dla chłopca to: krawat, muszka bądź musznik, wypustka do kieszonki w marynarce, czarne pantofle, spinki do mankietów.

Nasze nowości  sukienki komunijne  ubranka do chrztu  Nasz sklep firmowy