Zaloguj się

JAKOŚĆ

Jakość naszych ubranek

Bajkowe wzornictwo, ekologia, radość dzieci noszących nasze ubranka, to podstawowe przesłanki dla naszej pracy.


Elegancja form i jakość materiałów, z których wykonujemy ubranka są najważniejszą cechą modeli Mininiebo. Nasze formy są unikatowe, tworzone przez artystów, doświadczonych projektantów mody dziecięcej. Bliżej nam do pojedyńczych modeli - design, niż do masowej produkcji ubrań dla dzieci. Wszystkie produkty są wykonywane w Polsce i Hiszpanii z zachowaniem szczegółowej kontroli jakości.  


Ulubione wzornictwo dzieci.


Projektowanie dla dzieci jest filozofią naszych działań i największym wyzwaniem.
To dzieci krytycznie odnoszą się do naszych wzorów. Schlebia nam jeśli spośród licznych wzorów w swoich małych garderobach dzieciaki potrafią wybrać ubranka Mininiebo. Szczerość w wyborach dzieci jest najważniejszym recenzentem naszych projektów. Chcemy być kreatywni, mamy wykazać się dobrym smakiem i wyobraźnią. Przez tworzenie ubranek dziecięcych chcemy kreować wrażliwość na piękno i detale otaczającego nas świata. Chcemy uczyć dzieci dobrego smaku i dbania o niebanalną estetykę ich świątecznych ubiorów.


Design, wykończenia, detale.


Wykonujemy tylko serie limitowane, cechujące się ręcznymi zdobieniami. Ubranka wykujemy z najlepszej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Hiszpanii, Litwy, Francji i oczywiście Polski. Pielęgnujemy tradycję rękodzieła, zwracając szczególną uwagę na najmniejsze detale, dodatki, guziki, aplikacje. Nasze kolekcje do chrztu i komunii składają się zwykle z kompletów. Dodatki dla dziewczynki to m.in. bolerko, rękawiczki, torebeczka, chusteczka komunijna, okapnik na świeczkę, torebka, bielizna tj. koszulka i rajstopy, pelerynka bądź sweterek. Dodatki dla chłopca to: krawat, muszka bądź musznik, wypustka do kieszonki w marynarce, czarne pantofle, spinki do mankietów.

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.