Zaloguj się

SUKIENKI KOMUNIJNE

Sukienki komunijne

Moda komunijna nie jest jednoznacznie zdefiniowana. Jedni wolą stroje bardzo ozdobne inni preferują te skromniejsze. Jeśli możemy mówić w tym wypadku o trendach, to z pewnością w ostatnich latach uwidocznił się powrót sukienek o długości 5/6 i 3/4. Z pewnością znikają już sukienki bufiaste, przesadnie rozłożyste, które bardziej przypominają suknie ślubne. Dodatki do sukni komunijnej to bolerko, sweterek lub pelerynka oraz torebeczka lub woreczek przydatne do noszenia w nich różańca. Według tradycji na głowę dziewczynki zakładamy wianuszek najczęściej biały, choć równie popularne są wianki wite z prawdziwych kwiatów. Sukienki komunijne oraz garnitury komunijne często wybierane są w jednakowym modelu dla całej klasy, w ten sposób grupa dzieci wygląda jednolicie i elegancko.

Większość naszych proponowanych przez naszą firmę sukienek, ma raczej zastosowanie podczas uroczystości rodzinnych, gdy dziewczynka przebiera z klasycznej alby w piękną białą sukienkę komunijną.

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.