Zaloguj się

TRADYCJA

Tradycja

Styl Mininiebo charakteryzuje starannie wyważona mieszanka tradycji z nowoczesnością. Rolą naszych projektantów jest nadanie owym strojom nowoczesnego charakteru, przy pomocy ciekawych tkanin i ozdób. Zależy nam na podtrzymywaniu pięknej tradycji białych ubranek do chrztu oraz komunii. Dbamy, aby nasze projekty były eleganckie, wytworne, nie zapominając przy tym, iż tworzymy je dla dzieci. Dlatego nasze ubranka to nie miniaturki ubrań dla dorosłych. Cechuje nas elegancka skromność, która jest kwintesencją uroczystej mody dziecięcej.


Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która przywróciła do łask nieco zapomniane szydełkowe ubranka do chrztu. Vivienne, to jedna z pierwszych sukienek, powstałych w naszej pracowni i zarazem pierwsza, wykonana na szydełku. Od lat zachwyca naszych klientów i cieszy się niezmiennym powodzeniem zarówno w kolorze białym i ecru. Wszystkie szydełkowe elementy sukienek, kapeluszy, a także wdzianka, czapki i buciki, wykonywane są ręcznie bez jakiejkolwiek ingerencji maszyn. W MiniNiebie zależy nam na najwyższej jakości, a tylko staranna i ręczna praca wielu osób może ją zapewnić.


Także wszystkie sukienki komunijne, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie nawiązują do tradycji i obyczajów. Jesteśmy pionierami powrotu do skromnej mody komunijnej, a także przywrócenia lnianych sukienek komunijnych.

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.