Zaloguj się

MODA DZIECIĘCA

Moda dziecięca

Każdemu rodzicowi zależy, by jego dziecko wyglądało pięknie i wyjątkowo, szczególnie w dniu, w którym celebrowane jest ważne wydarzenie. Elegancka moda dziecięca często jest po prostu miniaturką wyjściowej odzieży dla dorosłych. Tego najbardziej chcemy uniknąć w MiniNiebie.

Nasi projektanci na bieżąco śledzą trendy na wybiegach hiszpańskich, włoskich i francuskich, a także prezentują tam nasze projekty. Czerpiemy stamtąd wiele inspiracji, dlatego styl naszych ubranek jest tak różny od dostępnych na polskim rynku wyrobów innych marek. Dziecięca elegancja to przede wszystkim prostota i skromność z nutką dziecięcej fantazji. To dziecko jest największą ozdobą ubrania - nie wolno nam o tym zapomnieć. W modzie wyjściowej liczy się przede wszystkim jakość ubranka, która widoczna jest gołym okiem.

Dobrze skrojone sukienki i garniturki, które wykonane są ze szlachetnych materiałów, przesłonią swym urokiem choćby najbardziej ozdobne, wyszukane stroje wykonane z byle jakich materiałów i uszyte przez niedoświadczonych krawców.

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.