Zaloguj się

MATERIAŁY

Materiały

Ubranka na wielkie okazje są piękne i wyjątkowe. Na to by mogły takimi być składa się wiele elementów, a jednym z nich jest tkanina, z której zostały wykonane. Wybierając materiały, z których powstanie nasza kolekcja kierujemy się zasadami: naturalnie, wygodnie, szlachetnie.

Naturalnie, bo do produkcji naszych ubranek używamy oddychających tkanin, takich jak len, bawełna, naturalna satyna, tafta, jedwab. Wygodnie, bo wszystkie projekty są szczegółowo opracowywane i testowane, zanim trafią do sprzedaży, a wszelkie podszewki, czyli wnętrze stroju mające bezpośredni kontakt ze skórą, wykonane są z elastycznej bawełny. Szlachetne, bo tylko wysokiej jakości tkanina zapewnia elegancki i wyjątkowy charakter stroju.

Aby sprostać tym zasadom materiały, z których powstają ubranka MiniNiebo sprowadzane są bezpośrednio od producentów z Francji oraz Włoch. Współpracujemy także z najlepszą w Europie Środkowo-Wschodniej litewską fabryką lnu naturalnego.

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która do produkcji swoich ubranek używa tkanin z najwyższej półki. Dlatego wybierając nasze ubranka, wybierasz doskonałą jakość w iście królewskim wydaniu.

olium.pl - naturalne olejki eteryczne, dyfuzory, naturalne zioła, oliwa z oliwek, produkty do aromaterapii i fitoterapii, maceraty (oleje roślinne z wyciągami z kwiatów), produkty prozdrowotne, glinki, sole i wiele innych.